Jak vytvořit aplikaci
do 50.000 Kč ?

Blog.

07Dub, 2021

Je to třičtvrtě roku, kdy jsem si položila stejnou otázku. Dnes přeci pokud restaurace, obchod nebo vlastně jakákoliv větší společnost nemá aplikaci, není IN a pro zákazníka není lákavá. Ale co když chcete plavat mezi velkými rybami a nemáte půl milionu na vývoj aplikace jak pro Android tak pro Apple? Na konci zjistíte jak na to !

Pro mě cesta začala hledáním zkušených profíků – vývojářů. Když se pro něco rozhodnu, tak nejen že to zjišťuji dokud na to nepřijdu, ale tak nějak mám v hlavě, že to prostě půjde. A ono to opravdu vyšlo. Hned na poprvé. První schůzka, půl roku a mám hotovo. Aplikace do 50.000 Kč a náročnost minimální!

Aplikace ALARMI

Aplikaci jsem vyvíjela pro ALARMI bezpečností službu. Klienti díky ní mají přehled o svém majetku, zda je odemknutý, uzamknutý, mají přehled o uživatelích, o poplachových zprávách, mohou zavolat z aplikace zásahovou jednotku a další.

Díky tomu, že je silně zabezpečena, tak vám ji ukázat nemohu, ale pro představu mohu přiložit foto.

Chtěli byste vědět jak na to? Sledujte můj profil na Instagramu, sdílejte / doporučte jakýkoliv příspěvěk s označením @projektyodpetry a napište mi do zprávy váš email. Odpověď vám přijde na email.