O mně.

O.

Miluju tvořit,
dělat věci hezčí, funkčnější a lepší.

Jmenuji se Petra Strašíková

Podnikám už od roku 2012 a díky svým podnikatelským projektům  mám dostatek vzdělání a praxe na to, abych Vám pomohla zrealizovat ty Vaše. Řídím se jediným – #tonejdeneexistuje !

Oblasti které ovládám tvorba webových stránek (správa hostingu, domény, nastavení SEO,  propojení všech Google nástrojů, webová analytika a základní grafika), marketing (správa sociálních sítí, reklamních systémů – Google Ads, Sklik, FB business manager), produkce (střih hudby, videa, foto produkce), celková organizace a firemní strategie

Moje zkušenosti.

PROMODANCE

2012 - dodnes

Promodance je moje dítě - taneční škola, kterou jsem založila při vysoké škole. Díky ní jsem se naučila věci, které asi ani nečekala, že někdy budu muset dělat, natož že je budu umět a ještě ke všemu mě budou i bavit. Od webu, analytiky, přes stříhání hudby, natáčení videí, marketing, atd.

ALARMI

2020 - dodnes

Společnost, která se zabývá ochranou osob a majetku. Je na trhu přes 30 let a modernizace byla na místě. Nový brand, logo, web, grafika, SEO, vývoj mobilní aplikace včetně grafiky, interní systémy, apod. Je tu ještě spoustu práce, ale už teď firmě nový kabát velmi sluší!

DANczE BATTLE

2021

DANczE BATTLE je název taneční soutěže. Nápad uspořádat battle vznikl v covidu, kdy se tanečníci nemohli potkávat a tak jsem ho zorganizovala online na Instagramu. Akce měla obrovský úspěch. Celkové zobrazení bylo 300 tis a hlasovalo 50 tis diváků ! Od webu až po marketing - done )

NEXT REALITY EXCLUSIVE

2022

Nová franšíza Next Reality je exkluzivní, a to doslova. Její název bylo potřeba reprezentovat a o to jsem se také postarala. Webová stránka, SEO, analytika pro reklamní systémy, štítkování, grafika, šablony na sociální sítě, video edit a dodnes občasné konzultace.

Mojevzdělání.

Podniková ekonomika a management

VŠMIE - Bakalářské studium / 2011

Manažer pro internetové projekty

Primakurzy - Rekvalifikace / 2021